עמוד הבית כח המחשבה וכח תת מודע

כוח המחשבה וכוח תת מודע

מדוע למרות שאנשים חווים אותן חוויות כל אחד מגיב בצורה אחרת? מדוע שני אנשים חווים אותה טראומה, אחד מלא חרדה, שני מלא אמונה ובטחון? מדוע שני אנשים עובדים באותה עבודה, עם אותם נתונים אחד רואה ברכה בעמלו, שני אינו מצליח? שני אנשים חולים באותה מחלה ועוברים אותו טפול, אחד מחלים מהר, שני  הולך לעולמו? ועוד כהנה וכהנה שאלות שאנו שואלים את עצמנו יום יום שעה שעה.

התשובה היא כוח המחשבה וכוח תת- מודע, השולטים על כל התפקודים החיוניים בחיינו.
מודע = אלו דברים כאן ועכשיו שאנו מודעים להם
תת מודע = התנהגויות וחסימות מהעבר שנטמעים בנו והופכים להיות חלק מהתנהגותנו.

תת המודע שלנו הינו מאגר גדול של יכולות אין סופיות שאנו יכולים למשוך משם אושר אין סופי של שמחה ואושר, הצלחה ובריאות. בתת המודע שלנו ישנה חוכמה וכוח אין סופי,עלינו להיות מודעים לכוחות אלו ולהשתמש בהם, בכל הזדמנויות שהחיים מזמנים לנו.

תת המודע הוא המפתח להצלחה בחיים בעזרת כוח תת מודע נוכל להפוך כל חלום למציאות ממשית. ראיתי כי כוח האמונה, כוח התפילה, הזנת תת המודע במחשבות חיוביות, כל אלו ריפאו אנשים ממחלות חשוכות מרפא ושינו מצבים קיצוניים מעצב, לשמחה ואושר.

חשיבה חיובית מולידה מצבים חיוביים, מאידך גיסא מחשבות שליליות יכולות להוות מחסום ממשי בכל תחומי החיים, חוסר ביטחון, פחד, דאגה ,ברגע שהטלת ספק בהצלחתך, בעצם הזמנת את הכישלון.

לדוגמא: שתי נשים שהגיעו לטיפול בהורדת משקל ולשתיהן היו אותם נתונים זהים, עודף משקל, כולסטרול, נטיה ללחץ דם ואותה תזונה.
לאחר האבחון והטיפול אחת אמרה: "אני בע"ה חיבת לרדת במשקל ואני ארד".
לעומתה השנייה אמרה:"אין לי סיכוי לרדת למשקל הרצוי, יזרמו הרבה מים בנהר עד שאגיע למשקל המיוחל, ניסיתי כ"כ הרבה דיאטות, למה שדווקא עכשיו אצליח??"

וכך היה, הראשונה שהאמינה כי תרד במשקל, ירדה בצורה הדרגתית ומאוזנת ואף הצליחה לשמור עליו לאורך זמן. השניה לא הצליחה לרדת אפילו קילוגרם אחד למרות שעשתה דיאטה.

כי ברית כרותה לשפתיים, מה שהאדם חושב ואומר זו בעצם הזמנה שביצע דרך תת המודע, ולשם הוא מגיע.

הבעל שם טוב היה אומר- "תחשוב טוב יהיה טוב" המחשבות של היום הופכות למציאות של המחר.

כל מה שעלינו לעשות הוא לחשוב טוב לזרוע מחשבות של שמחה, הצלחה, אושר, וכל העולה על ליבנו ולהאמין בכוח העליון ששומע את תפילותינו ובקשותינו, ובכוחו לענות למשאלותינו
על מנת לדעת איך ליישם רעיונות אלו אני מזמינה אתכן לקחת חלק פעיל בטיפולים ובסדנאות ובע"ה השמחה והבריאות תשוב למעונכם.
 אביגיל שלמה -  יועצת תזונה, מטפלת באירדיולוגיה, סוג'וק, דיקור באוזן, נטורופתיה, הילינג יהודי ועוד.
054-3118707