עמוד הבית דיקור באוזן למבוגרים וילדים האומנם?

דיקור באוזן למבוגרים וילדים האומנם?

בשנים האחרונות הטכנולוגיה  מתפתחת בקצב מהיר ומסחרר,דבר המשפיע על כל תחומי החיים ובניהם התזונה ששינתה את אופייה באופן קיצוני.


התזונה בעבר

בעבר אנשים  בילו את רוב זמנם לצורך מחייתם. חרשו, זרעו, קצרו, דשו, טחנו אפו, לאחר עמל ויגיעה רבים אכלו. אורח חיים זה השפיע על איכות המזון אותו אכלו, המזון היה "ויטלי"- בעל ערך תזונתי גבוה, טבעי ללא חומרים ורעלים. מעט המזון שאכלו סיפק לאדם את כל צרכיו החיוניים וסיפק לו אנרגיה טובה וזמינה בעלת ערך "ויטלי" גבוה מאוד.

בעידן המודרני
לעומת זאת, בעידן המודרני הנמצא בתאוצה מתמדת, מאוד קל וזמין להשיג את המזון,מה שנשאר לאדם הוא להוציא מהמקפיא לחמם ולאכול.מאחר והמזון הפך להיות מתועש, משום שמוסיפים למזון צבעי טעם וריח, צבעי מאכל, חומרים משמרים סוכרים איכות המזון הולך ויורד. תוספות אלו מעלות את הערך הקלורי של המזון, מעלות את צריכת השומן.  יותר ילדים ומבוגרים סובלים מעודף משקל, מחלות לב וכלי הדם, כאבים מחושים, חוסר שקט ושלוה.

אקופנטורה של האוזן מתאימה לילדים ומבוגרים:
  • הפחתת משקל- דיקור באוזן לצורך הפחתת משקל אצל ילדים נשתמש בגרנולות {מתכת המצופה כסף או זהב} טיפול שאינו מכאיב, את הגרנולות נניח באוזן בנקודות שעובדות על מרכז הרעב והשובע. למבוגרים ניתן אותו טפול באמצעות מחטים איכותיים. בדרך זו מגיעים לתוצאות טובות מאוד.
  • טיפול להרגעה וחיזוק - מעסים את האפרכסת על מנת להרגיע, לאזן את המטופל מבחינה אנרגתית. טיפול זה מכניס את המטופל לשקט פנימי. כמו-כן נניח גרנולות בנקודות המתאימות להורדת מתח ולחץ.
  • קשב וריכוז - אפשר לטפל בעזרת גרנולות אותן מדביקים בנקודות המתאימות באוזן.
דיקור על ידי מחטים לא מתאים ל:
  • אנשים שהאנרגיה שלהם חלשה: זקנים, ילדים, נשים בהריון ואנשים שסובלים מדיכאון. אדם עם אנרגיות טובות הדיקור מחשל אותו.
שימו לב:
דיקור באוזן להפחתת משקל והפחתת כאבים הינו אחד הטיפולים הטובים ביותר ברפואה הסינית, יש תוצאות מדהימות. הדיקור הינו קביים למטופל, צריך משולב עם תוכנית תזונתית בהתאמה אישית ופעילות גופנית מתאימה.

בהנאה ובהצלחה
דיקור באוזן למבוגרים וילדים האומנם?

 בשנים האחרונות הטכנולוגיה  מתפתחת בקצב מהיר ומסחרר,דבר המשפיע על כל תחומי החיים ובניהם התזונה ששינתה את אופייה באופן קיצוני.

התזונה בעבר

בעבר אנשים  בילו את רוב זמנם לצורך מחייתם.

חרשו,זרעו,קצרו,דשו,טחנו אפו,לאחר עמל ויגיעה רבים אכלו.אורח חיים זה השפיע על איכות המזון אותו אכלו,המזון היה "ויטלי"- בעל ערך תזונתי גבוה,טבעי ללא חומרים ורעלים. מעט המזון שאכלו סיפק לאדם את כל צרכיו החיוניים וסיפק לו אנרגיה טובה וזמינה בעלת ערך "ויטלי" גבוה מאוד.

בעידן המודרני

לעומת זאת, בעידן המודרני הנמצא בתאוצה מתמדת, מאוד קל וזמין להשיג את המזון,מה שנשאר לאדם הוא להוציא מהמקפיא לחמם ולאכול.מאחר והמזון הפך להיות מתועש,משום שמוסיפים למזון צבעי טעם וריח,צבעי מאכל,חומרים משמרים סוכרים איכות המזון הולך ויורד.תוספות אלו מעלות את הערך הקלורי של המזון,מעלות את צריכת השומן. יותר ילדים ומבוגרים סובלים מעודף משקל,מחלות לב וכלי הדם,כאבים מחושים,חוסר שקט ושלוה.

אקופנטורה של האוזן מתאימה לילדים ומבוגרים:

*הפחתת משקל-לצרך הפחתת משקל אצל ילדים נשתמש בגרנולות{מתכת המצופה כסף או זהב}טפול שאינו מכאיב,את הגרנולות נניח באוזן בנקודות שעובדות  על מרכז הרעב והשובע.

 למבוגרים ניתן אותו טפול באמצעות מחטים איכותיים.בדרך זו מגיעים לתוצאות טובות מאוד.

*טפול להרגעה וחיזוק-מעסים את האפרכסת על מנת להרגיע ,לאזן את המטופל מבחינה אנרגתית .טפול זה מכניס את המטופל לשקט פנימי.כמו-כן נניח גרנולות בנקודות המתאימות להורדת מתח ולחץ.

*קשב וריכוז-אפשר לטפל בעזרת גרנולות אותן מדביקים בנקודות המתאימות באוזן.

דיקור על ידי מחטים לא מתאים ל:

*אנשים שהאנרגיה שלהם חלשה:

זקנים,ילדים,נשים בהריון ואנשים שסובלים מדיכאון.

אדם עם אנרגיות טובות הדיקור מחשל אותו.

שימו לב:

דיקור באוזן להפחתת משקל והפחתת כאבים הינו אחד הטפולים הטובים ביותר ברפואה הסינית,יש תוצאות מדהימות. הדיקור הינו קביים למטופל, צריך משולב עם תוכנית תזונתית בהתאמה אישית ופעילות גופנית מתאימה.

בהנאה ובהצלחה
 אביגיל שלמה -  יועצת תזונה, מטפלת באירדיולוגיה, סוג'וק, דיקור באוזן, נטורופתיה, הילינג יהודי ועוד.
054-3118707