עמוד הבית ההילות בהילינג היהודי

ההילות בהילינג היהודי

על פי "ההילינג היהודי"האדם מורכב מחמישה רבדים:נפש,רוח,נשמה,חיה ויחידה. לכל צמח,לכל בעל חיים ובודאי לאדם יש כוח פנימי-אור פנימי שמקיים אותו, מחייה אותו ומאפשר לו למצא {מיצוי} עצמו באיכות טובה. באותה מידה שיש בו אור פנימי שמקיים אותו, כך גם מסביבו של כל חי קימת "הילה"-אור מקיף, שדה אלקטרו מגנטי, שתפקידו להגן על האדם, מפני אנרגיות שליליות.
מההלינג היהודי אנו למדים כי "ההילה" היא אנרגיה חיובית המקיפה את האדם,באמצעותה עובר אל האדם שפע מעולמות עליונים.

הילינג יהודי - האור המקיף
"ההילה"היא מערכת שתפקידה ליצור חיבור תמידי בין האדם לבין למקור נשמתו. בקבלה הכוח הפנימי הרוחני שבאדם נקרא "אור מקיף"
האור המקיף מתחלק לשתי רמות של אור:
  • אור המקיף את כל האדם ונותן לו חיים  וחיות ולכן נקרא"אורות חיה".
  • אור המקיף "הנקרא יחידה"כי הוא מקיף רק את ראשו של האדם.
אין ספק "שהאור המקיף"את האדם אינו מנותק מן האדם, אלא הוא והאדם משמשים ככלים שלובים התלויים זה בזה ומזינים זה את זה. ככל שהאדם זך וטהור כך גם האורות המקיפים אותו יהיו עוצמתיים ויציבים יותר.כאשר אדם מתקן מדרגה מסוימת,מתוך חלקי נפש רוח ונשמה שלו החלק המתוקן משתקף "בהילה" ונכנס דרכה ומאיר את גוף האדם, על ידי כך האדם מרגיש התרוממות הרוח, כמו-כן ככל שאמונתו של האדם גדולה יותר, כך הוא מחובר יותר לשורש נשמתו, שמזכה אותו בשפע רב יותר.

האור המקיף משמש ככלי מעבר להשפעות חיובית בהיותו יציב וחזק ואז האנרגיות גם הן חיוביות, אולם כשאדם אינו חי בקדושה ובטהרה ההילות נחלשות ומתאפשרת כניסה של אנרגיות שליליות לאדם, העלולות לגרום לאדם להישלט על ידי רוח רעה, כמו-כן רוח רעה גורמת לאדם מחלות נפשיות קשות שאין הרפואה הקלאסית יודעת להסבירן ולתת להן מענה הולם.

פגיעה באורות המקיפים
פגיעה באורות מקיפים תיתכן:
  • על ידי עין הרע, כאשר בעל עין הרע שולח אליו אנרגיות שליליות וקשות. גם עין חומדת יוצרת אנרגיות שליליות.
  • מצב של משבר רגשי קשה שאדם חווה: אובדן, שכול, גורם לנפילות אנרגתיות קשות ויוצר חורים בהילה, שדרכם רוחות רעות נכנסות ומשפיעות על כוחות הנפש, רוח, נשמה של האדם.
חיזוק ההילות על פי "הילינג יהודי"
  • מעשים טובים ומחשבות חיוביות.
  • התחברות לקב"ה על ידי תפילה,תהילים ולימוד תורה.
  • טבילה במקווה, ים, נהר.
  • ישנם טפולים רוחניים לנקוי וחיזוק ההילה.{תוצאות מדהימות}

התבוננות בהילות על פי "הילינג יהודי"
ישנם מספר טכניקות להתבוננות בהילה, אחת הטכניקות הקלה והפשוטה הינה טכניקה של בהיה.
  • שבו בטבע  התבוננו ובהו על עצים הצמחים,אז תוכלו לראות את ההילות של הצמחים המקיפים אותם.
  • שבו בגינה התבוננו מעל ראשם של בעלי חיים, לאחר זמן מה תראו את ההילה המקיפה את ראשם.
"החיה" "והיחידה" אלו ההילות המקיפות רק את האדם. ההילות משקפות מצבו פיסי, רגשי, מנטלי של האדם, כמו-כן ההילה משקפת את מצבו של המטופל לאחר טיפול. האם הטיפול הועיל למטופל? האם יש שיפור במצבו הפיסי?

גם אם רואים הילה של מטופל לא מסיקים מסקנה מיד, יש לתשאל את המטופל ולהבין מה משמעות הצבע  כי לכל צבע יש שתי משמעויות.

משמעות הצבעים"בהילינג יהודי"
לכל צבע יש שני פאנים פאן החיובי ופאן שלילי, אין לשפוט שום אדם על פי צבע זה או אחר, רק אדם מקצועי בעל נסיון ומיומנות יכול לעשות, בזהירות רבה, לצורך הטיפול בלבד.צבע
צבע כחול - צבע כחול מיצג את ספירת החסד, נתינה ללא שום תנאי. הכחול מיצג יכולות רוחניות. שימו לב איזה צבע הגלימה של הרבנים הראשיים? כמובן כחול. מצד שני צבע זה מסמל עצבות עמוקה. כחול מיצג רוגע שלווה ואהבה, אבל גם קרירות ריחוק סדר וחוק.

צבע אדום - צבע שמיצג פעילות וחיוניות, מצד שני מיצג את כוח ההשרדות, חומריות. אדם שהילתו אדומה, בדר"כ אדם כעסן ורגזן. אשה בזמן מחזור תהיה לה הילה אדומה.

צבע סגול - צבע סגול צבע גבוה מאוד, מסמל אינטואיציה, יכולת להתבונן פנימה, אדם שמקבל ידע מעולמות עליונים, כמו כן מסמל תהליך רפוי התפתחות רוחנית. לפני מספר חודשים ראיתי תמונה של אדם גדול מאוד שצלמו את ההילה שלו באמצעות מצלמה קורנילית, צבע ההילה היה מדהים ויפהפה צבע סגול מסביבו, איך לא?

צבע צהוב - צבע צהוב מסמל חיוניות, מחשבות גדולות ונעלות, צבע הצהוב מזכיר את צבעו של הלימון הידוע כבעל תכונות של נקוי וחיטוי, צבע הצהוב יש לו סגולות של צבע מעורר, משקם, מנקה פנימי את מערכת העיכול, אנשים שסובלים מעצירות טוב לשתות על הבוקר מים לימון ושמן זית.

לסיכום
טיפול באמצעות "הילינג יהודי"הינו טיפול עוצמתו מאוד, המתיחס, בכל טיפול, לכל הרבדים של האדם: נפש, רוח, נשמה, חיה ויחידה. לא פלא שיש תוצאות מדהימות. אני מזמינה אותכן לחוות טיפול עוצמתי ביותר המתיחס לכל הרבדים באדם.
 אביגיל שלמה -  יועצת תזונה, מטפלת באירדיולוגיה, סוג'וק, דיקור באוזן, נטורופתיה, הילינג יהודי ועוד.
054-3118707