עמוד הבית מחשבות חיוביות על פי מח אחד

מחשבות חיוביות על פי מח אחד ובכלל

על פי נקודת מבט של מוח אחד,  "מוח אחד" נקרא כך משום שאנו שואפים שהאונה הימנית והאונה השמאלית יתפקדו בהרמוניה וישלימו זה את זה במחשבה דיבור ומעשה. לפי "מוח אחד" האונה הימנית משקפת את הצד של התפיסה החזותית.
אנשים בעלי אונה ימנית דומיננטית תופסים את המציאות בצורה שלימה וכוללנית. האונה השמאלית משקפת את הצד המופשט של המחשבה. בעלי אונה שמאלית דומיננטית אלו אנשים שחזקים במתמטיקה. המחשבה היא כוח גבוה מאוד המשפיע על איכות החיים של החושב.

אדם חושב מחשבות חיוביות, מקבל שפע חיובי. אדם חושב מחשבות שליליות הארועים שמשתלשלים אליו מהעולמות העליונים הינם שליליים. חז"ל אומרים: "כי הרהורי עברה קשים מעבירה". אדם שעובר עברה בפועל המעשה נעשה, במידה מסוימת המעגל נסגר, לעומת זאת אדם המהרהר בהרהורי עבירה, המחשבות נמצאות בתוכו ומטרידות אותו ללא הפסקה.
המחשבה הינה דבר מופשט לא רואים אותה, לא שומעים, אי אפשר לממש אותה. מחשבה קשורה לעולם רוחני גבוהה משפיעה על המעשים שלנו ועל הדיבור. הדבור והמעשה פועל יוצא של המחשבה.

כוח המחשבה
חז"ל הורו לנו: "סוף מעשה במחשבה תחילה"המחשבה משפיעה על הצד המעשי של חיי היומיום שלנו. רוב האנשים נוטים לחשוב מחשבות שליליות על עצמם, על הסובב אותם:
עבודה קשה, ילדים קשים, מצב כלכלי קשה, חיים קשים, סוחבים את החיים ועוד כהנה וכהנה.

מחשבות שליליות מגשימות את עצמן. כדאי מאוד שנרגיל את עצמינו להשתחרר ממחשבות שליליות ובמקומן נכניס לראשנו מחשבות חיוביות, זאת ניתן לעשות דרך הצהרות חיוביות שנשנן אותן יום יום, עד שתת מודע שלנו יתרגל לחשוב טוב בלבד.

"מחשבה" אותיות "בשמחה" - אם נהיה בשמחה נשפיע על איכות חיינו.

הצהרות חיוביות
הצהרות חיוביות הינן מענה למחשבות רעות וטורדניות שמציפות אותנו ולא משתחררות מראשנו. ניתן לחבר משפטי הצהרה חיוביים, בהתאם למצב בו אנו נמצאים. אם אנו נמצאים במצב של פחד, חרדה, חוסר בטחון, רגשי אשמה וכו' נחבר לעצמנו משפטים בהתאם.

להלן מספר הצהרות חיוביות לדוגמא:
  • ברוך ה' רוגע ושלווה ממלאים את ישותי.
  • ברוך ה' אני משוחררת מדאגות ולחצים, כל גופי רפוי.
  • ברוך ה' שפע של ברכה זורמים אלי בכל יום ויום.
  • ברוך ה' - אני אוהבת אותי ומקבלת את עצמי כמות שאני.
  • ברוך ה' אני משוחררת מכל כעס וטינה, ליבי מתמלא אהבה לכל.

לסיכום
הבעש"ט אמר: "חשוב טוב יהיה טוב"

אם אתם זקוקים לשינוי מחשבתי או סובלים ממחשבות שליליות טורדניות, אתם מוזמנים להגיע אליי: טיפול במח אחד בפתח תקווה או התקשרו: 054-3118707
 אביגיל שלמה -  יועצת תזונה, מטפלת באירדיולוגיה, סוג'וק, דיקור באוזן, נטורופתיה, הילינג יהודי ועוד.
054-3118707