עמוד הבית ללא התמכרות לאלכוהול - טיפול ב NLP

ללא התמכרות - טיפול ב NLP

בס"ד

הסם הנפוץ והשמיש ביותר הוא אלכוהול, אין אירוע בו לא נפתח בקבוק אלכוהול. כן כן .... אלכוהול  סוג של סם, חומר שאפילו במינון נמוך גורם לשינוי בפעילות התאים, משפיע על הגוף ועל הנפש, חומר ממכר ומסוכן. שימוש באלכוהול בכמות קטנה גורם להרגשה של שמחה - החומרים הפעילים של האלכוהול מגיעים למוח וגורמים לשחרור דופמין.
{דופמין הינו מוליך עצבי במוח, יש לו תפקיד מרכזי בתפקודים חשיבתיים כמו זיכרון כמו כן הוא מעורב בתנועה, קשב, למידה, יכולות חשיבה, הערכת מטרות ותכנון פעולות}.

בשתיית אלכוהול רמת הדופמין עולה וגורמת לחוסר איזון, פגיעה בזיכרון, ירידה ביכולת הביצוע. אלכוהול מפחית תחושה של פחד וחרדה ולכן שימוש מוגזם, מפחית את יכולת השיפוט ואף לגרום לסכנות מוות ולתאונות קטלניות.

מחקרים רבים מראים כי רוב תאונות הדרכים בקרב בני נוער היו תחת השפעת אלכוהול.
מחקרים נוספים מראים כי אנשים דיכאוניים וחרדתיים נמשכים לאלכוהול. האלכוהול הוא ממכר יותר מסמים אחרים בגלל שהוא גורם לשמחה ומפחית חרדות. צריכה גבוהה של אלכוהול גורמת למוות של תאים במוח, ולכן יש בעיות של זיכרון, אלכוהוליסטים אינם זוכרים את התנהגותם.

שימוש בסמים לרפואה
ישנם סמים, המצויים בתרופות המכילות  חומר כימי המשפיע על מחלות או על הסימפטומים של המחלה. לדוגמא התרופות שנותנים לפרקינסון {רעד בכל הגוף, קשיות שרירים}. ישנה הקלה משמעותית בסימפטומים, ככל שהמחלה מתקדמת השפעת התרופה יורדת.

*אנשים הסובלים מכאבים מתעוקת חזה כתוצאה מחסימת עורקים כליליים נותנים להם כמוסה ניטרוגליצרין תרופה זו מרחיבה את כלי הדם.
למחלות ריאה נותנים תרופות בצורת אדים או תרסיס בשאיפה המשפיע במהירות רבה על הנשימה.
בנוסף מכינים מהם תרופות לבעיות שינה, מחלות עור, ניוון שרירים מחלות נורולוגיות.
גם לחולי סרטן נותנים תרופות המשפיעות לטובה למצב של בחילות, חוסר תיאבון ועוד..

עצרו!!!!!
עצרו חשבו דקה לפני שאתם מתמכרים האם כדאי להתמכר לאלכוהול או לסמים???? מכורים ולא יודעים איך לצאת ממעגל זה? ניתן לטפל בצורה טבעית ללא תופעות לוואי וללא נזקים בלתי הפיכים.
טפול בNLP - הוא טיפול בלא מודע יעזור לכם לזהות מה שורש בעיה ולטפל בה.
נסו ותווכחו

מוזמנים להתקשר
אביגיל שלמה - מטפלת הוליסטית בשילוב NLP
 אביגיל שלמה -  יועצת תזונה, מטפלת באירדיולוגיה, סוג'וק, דיקור באוזן, נטורופתיה, הילינג יהודי ועוד.
054-3118707