עמוד הבית טיפולים הוליסטיים

טיפול ברפואת תדרים

שיטה ייחודית, יעילה ומדויקת לאבחון ולטיפול. רפואת תדרים- ביו רזוננס היא שיטת טיפול המבוססת על מחקר מדעי מתחום הפיזיקה והרפואה, ומשלבת בתוכה עקרונות הוליסטיים ואנרגטיים הלקוחים מרפואת המזרח, דוגמת הרפואה הסינית המסורתית והרפואה ההודית.
קרא עוד...
 

טיפול נטורופתי

טיפול נטורופתי יעשה על ידי הכנת תוכנית תזונתית מאוזנת ובריאה, בהתחשב בצרכיו האישיים של המטופל. בתפריט התזונתי נכניס את כל אבות המזון, פחמימות, חלבונים שומנים, ויטמינים ומינרלים.
קרא עוד...
 

טיפול בסוג'וק

טיפול בסוג'וק נעשה בכף היד או הרגל. לטיפול בכף היד יש יתרון, מאחר והיד שלנו זמינה, היא נמצאת איתנו בכל מקום ובכל זמן. טיפול בכף הרגל, יעשה לתינוקות ולזקנים במצב של שכיבה, מאחר וקשה להם לשבת במשך הטיפול. בטיפול נשלב טכניקות שונות,עיסוי מחטים, מוקסה, זרעים ועוד. הטיפול בסוג'וק מתאים לכל בעיה ופתולוגיה:כאבי ראש, גב, צד רגשי ועוד.

קרא עוד...
 

טיפול בהילינג

טיפול בהילינג יעשה דרך העברת שפע באמצעות כפות הידים מהמטפל למטופל. ההילינג מתאים לכל הבעיות רגשי, נפשי מנטלי, כאבי ראש, גב, בלוטת התריס, פחדים חרדות, הרטבות, חוסר בטחון ועוד.

טיפול בהילינג אינו טיפול טכני, הוא פונקציה של יכולת המטפל.ככל שהמטפל מחובר לקב"ה, ויודע שהוא מקור השפע, והוא רק צינור להעברת השפע האין סופי, כך היכולת הטיפול תהיה גדולה יותר.
קרא עוד...
 

טיפול באירדיולוגיה

טיפול באירדיולוגיה יעשה באמצעות פנס בעל אור איכותי וזכוכית מגדלת. אירדיולוגיה הינו כלי אבחוני, דרך העין ניתן לראות את השתקפות האיברים ומצבו הכללי של האדם, פיסי ורגשי כגון: כולסטרול, בעיות קשב וריכוז, ליקוי במערכת הסילוק, קנדידה, השתקפות מערכת העצבים והמוח, כוח ריפוי של הגוף, מחלות עתידיות ועוד.
קרא עוד...
 

טיפול דיקור באוזן

טיפול בדיקור יעשה על ידי מחטים איכותיים של חברת NSP. הדיקור יעשה באוזן בנקודת ההשתקפות הרצויה. תפקיד המחט ללחוץ ולהמריץ את הנקודות הנדרשות. הדיקור באוזן  מתאים לכל מצב, מאחר וכל האיברים משתקפים האוזן.
קרא עוד...
 
אביגיל שלמה -  יועצת תזונה, מטפלת באירדיולוגיה, סוג'וק, דיקור באוזן, נטורופתיה, הילינג יהודי ועוד.
054-3118707